Sepetiniz boş...
ÜYE GİRİŞİ
Sık Sorulan Sorular
TESLİMAT Teslimat Koşulları İADE KOŞULLARI İade Koşulları Tüketici Yasası ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Seçenekleri GÜVENLİK Güvenlik Altyapımız SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bize Ulaşın

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Veririm
3D Secure nedir ?
İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa dahi şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.
 
Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım ?
Ürününüzün teslimat sırasında eksiksiz olduğunu kontrol ediniz.Ürününüzün eksik, hasarlı veya ambalajının bozuk çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayabilirsiniz.Siparişinizi teslim almadığınız durumlarda lütfen 0850 111 11 11 numaralı telefondan mesafeli satış yetkilisine bilgi veriniz.
 
Ürünümden memnun kalmazsam nasıl iade ederim ?
Mesafeli satışlarda 4822 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunda belirtilen hükme istinaden, Tüketicinin  hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren Mixsepet.com olarak malı geri almayı taahhüt ederiz.
 
 
Ürün iade sürecinden sonra ödediğim ücreti nasıl geri alırım ?
İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün Mixsepet.com'a ulaştığı andan itibaren on (10)gün içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.